rant a car

Bir aracın kullanım haklarına satın alma olmaksızın, belirli bir süre karşılığında sahip olma hakkına denilmektedir. Araç kiralama günlük veya uzun dönemli kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır. Araç kiralama ihtiyacına bağlı olarak günlük ya da haftalık kiralamalar genellikle turistik ve acil ihtiyaç sebepleriyle tercih edilmektedir. Günlük kiralama daha çok havaalanlarında ve daha sonra da tren istasyonu – otobüs terminalleri gibi şehir ve ülke dışı seyahat trafiğinin bulunduğu yerlerde tercih edilmektedir. Diğer bir ihtiyaca yönelik araç kiralama ise uzun dönemli araç kiralamadır. Bu tip araç kiralama daha çok firmalar tarafından ekonomik sebeplerle tercih edilmektedir.

Ülkemizde hizmet veren çok sayıda araç kiralama firması bulunuyor. Ancak bu araç kiralama firmaları arasında bazı firmalar sundukları kaliteli hizmet ile birlikte diğer rakiplerinin her zaman bir adım önünde konumlanmış durumdadırlar. Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyaç duyarlar. İster bir ister yüzlerce aracı finanse etmenin profesyonel olarak yönetmenin sizler için çok önemli olduğunu bilerek Hafel Rent a Car olarak satın almak yerine tercih edebileceğiniz çok daha avantajlı bir yol olan kiralamayı öneriyoruz. Diğer araç kiralama konularıyla ilgili tüm yazılarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Araç Kiralama İçin Hafel Rent a Car

Günlük araç kiralama sektöründe, yaygın hizmet ağı müşteri memnuniyeti adına önem arz etmektedir. Kısa dönem araç kiralama hizmetinde süreç, kişi ve işletmelerin araç gereksinimlerine yanıt verebilmek amacıyla bir yıldan daha fazla süreli sözleşmelere ve farklı prosedürlere ihtiyaç duyan uzun dönem araç kirama hizmetine kıyasla çok daha pratik bir iş akışına sahiptir. Sizler de 7/24 Araç kiralayabilmek için avecrentacar.com sayfamızı ziyaret ederek dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize internet üzerinden rezervasyon ve ödeme yapma imkânı tanıyor ve birçok aşamanın yüz yüze gelmeden çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. 

 Araç kiralama, çoğu zaman araç satın almaktan daha karlı olabiliyor. Bunun sebebi, kiralama işleminde aracın bakım, temizlik, arıza ya da hasarın masrafları, yedek araçla hemen değişim yapılması, vergi, periyodik bakımlar, sigorta gibi ücretlerin firma tarafından karşılanıyor olmasıdır. Ayrıca bu süreçlerle bireyin kendisinin ilgilenmek durummunda kalmaması da önemli bir avantaj sunar. Öte yandan düşük kilometreli ve dezenfeksiyon işlemleri sağlanmış araçlara erişim imkanı sunulmaktadır. Bu da sizlere yeni model ve donanımlı bir araç kullanmanın rahatlık ve ayrıcalığını sağlamaktadır. Hafel Rent a Car araç kiralama hizmetinin sizlere sunduğu kazanç ve ayrıcalıkların tümünü güvence altına almaktadır. Bireysel ve kurumsal olarak almış olduğunuz hizmetlerde, ayrıcalıklı bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Rent a Car İhtiyacınıza HAFEL Rent a Car Çözümü

Özellikle her gün araca ihtiyaç duymayan, tatil ve özel günlerde araç ihtiyacı bulunan bireysel kullanıcılar için araç kiralama hizmeti birçok yönden makul bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireysel kullanıcılar için vergi, bakım, sigorta ve hasar masrafları olmadan araç kullanmak bireysel kullanıcılara ekonomik açıdan karlılık sağlayacaktır. Yılın sadece belli dönemlerinde kullanacağınız bir araç için kasko, trafik sigortası, vergiler, bakım ve onarımları düşünmeden yeni bir aracı kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Aynı durum uzun dönem araç kiralama hizmeti alan şirket ve kurumlar için de geçerlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı özel hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sektörde her zaman öne çıkan Rent a Car, uzun dönem filo kiralama alanında da kurumsal firmalar için birçok avantaj sunmaktadır. Rent a Car şubelerine her zaman bir telefon kadar yakınsınız.  Rent a Car hizmetinin sizlere sunduğu kazanç ve ayrıcalıklarının tümünü güvence altına almaktadır.